When He Was Wicked-Slovakia - Julia Quinn

Oct 31, 2021 · Pandora · isbn: 9788097397111

Slovakia
Buy this Book

Do you have more info about this edition? Contact JQ's web team.

Spaľujúca vášeň

(Slovak edition of When He Was Wicked)

Book 6 of the Bridgerton Series

V živote každého človeka nastane v istej chvíli zlom. Býva to taký úžasný a desivý okamih, až má dotyčný pocit, že ho niekto udrel do hrude, vyrazil mu dych a bez najmenších pochybností vie, že nič už nebude také ako predtým.

Pre Michaela Stirlinga nastala tá chvíľa vtedy, keď prvýkrát uvidel Francescu Bridgertonovú.

Celý svoj život sa naháňal za ženami, zmyselne sa na ne usmieval počas toho, ako ho prenasledovali, nechával sa uloviť a zahrával sa s nimi, až kým nezvíťazil. Jediný pohľad na Francescu však stačil na to, aby sa do nej zamiloval tak rýchlo a hlboko, až bol zázrak, že sa mu podarilo zostať nohami pevne na zemi. Nanešťastie pre Michaela mala Francesca zostať Bridgertonovou iba tridsaťšesť hodín, keďže sa stretli na slávnostnej večeri pri príležitosti jej nadchádzajúceho sobáša s jeho bratrancom Johnom.

Ubehne však nejaký čas a veci sa zmenia… z Michaela sa stane gróf a Francesca je slobodná, ale ešte stále ho nepovažuje za nič viac ako za dobrého priateľa. Michael sa jej neodváži povedať o láske, ktorú k nej cíti… až kým počas jednej nebezpečnej noci neskončí v jeho náručí. Budú vášeň a láska silnejšie ako tajomstvá?

Slovak Editions

More Editions in Slovak →

The books and the shows come together here.